Skaistas rotaļlietas no koka – dāvana Ziemassvētkos ?>

Skaistas rotaļlietas no koka – dāvana Ziemassvētkos

Nu jau tuvojas atkal skaistais un vienlaikus arī trakais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ir tik patīkami noskatīties, kā ārā ik pa laikam uzsnieg sniedziņš, kā veikali sāk sacensties savā starpā, kuram izdosies visskaistākais noformējums, kā cilvēki ir gatavi stāvēt garās rindās, lai tik sagādātu dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem. Jums liekas, ka tas ir tikai nedēļu pirms Ziemassvētkiem? Nekā nebija!

Tagad vēl ir tikai novembris, bet Rīgā jau tagad veikalos varu novērot rindas tajos veikalos, kur varam sagādāt dāvanas pašiem lielākajiem Ziemassvētku gaidītājiem – bērniem. Ja pieaugušie sev labprātāk uzdāvinātu lētas aviobiļetes uz kādu no brīnišķīgajiem atpūtas un tūrisma galamērķiem, lai aizbēgtu no ikdienas rūpēm un stresa, tad mazajiem šis ir mazliet citādāks laiks. Man ir prieks noskatīties, ka paralēli dažādām zīmolu lellēm, Lego klučiem, grāmatām un spēlēm daudzi cilvēki izvēlas dāvanas no dabīgiem materiāliem, piemēram, no koka.

koka rotaļlietas Dāvanu maisos iekrīt koka klucīši, koka lellītes un mājiņas, koka automobiļi un pat dažādas puzles un spēles no koka. Kāpēc tas ir labi? Pirmkārt, materiāls ir patīkams taustei, otrkārt, labi noder bērnu motorikas attīstībai, nodara mazāku ļaunumu veselībai (ja vispār nodara) un, galu galā, ja šī rotaļlieta ir radīta tepat, Latvijā – mēs vēl atbalstām savējos. Starp citu, google.lv var atrast tiešām daudz mājas lapu, kur vecāki var saviem mazajiem pēcnācējiem iegādāties brīnišķīgas mantiņas uz Ziemassvētkiem. Nebūs jāstāv rindā, cenas ir draudzīgas un galvenais – pašiem mazāk stresa, ja dāvaniņas Salaveča maisā atradīsies jau krietni pirms trakās decembra nogales, kad visticamāk lielākā daļa mūsu valsts iedzīvotāju attapsies, ka nu jau ir pēdējais laiks kaut ko gādāt.

Ja runājam par koka mantiņām, tad brīnišķīga iespēja ir apskatīties piedāvājumu arī sludinājumu portālā ss.lv, jo ne visiem koka ražotājiem padodas mārketings internetā. Turklāt koks ir pateicīgs materiāls, ja jūsu bērni izaug no tā vecuma, kad aizraujas ar konkrētām mantām, tad par simbolisku naudu var pārdot vai nopirkt arī mazlietotu koka mantiņu, piemēram, leļļu šūpulīti vai mājiņu.

Kad nu jau būsiet sagādājuši saviem bērniem jaukās Ziemassvētku dāvanas, tad vien atliek ielūkoties http://www.aviokases.lv/, lai sagādātu kādu brīnišķīgu dāvanu sev pašiem, piemēram, lētas aviobiļetes uz Atēnām, kur mierīgi atpūsties, kamēr citi Latvijā gādā svētkiem dāvanas.

FacebookTwitterGoogle+Share
Comments are closed.