Plastmasa – materiāls, kas dažreiz ir ērtāks par koku ?>

Plastmasa – materiāls, kas dažreiz ir ērtāks par koku

Daudzos savos rakstos esmu minējis to, ka koks bieži vien ir labākais risinājums dažādām dzīves situācijām, un tā patiešām arī ir. Man tik ļoti patīk koks tāpēc, ka tas ir elpojošs un rada tādu māju sajūtu, kādu nespēj radīt neviens cits materiāls.

Domāju, ka arī mana sapņu māja būtu no koka. Tā ir neliela, kaut kur dziļi laukos vai arī jūras krastā, maza, ar nelielu terasīti un diviem stāviem, kur istabām ir jumta logi. Lūk, tādu es iztēlojos savu koka sapņu māju, kurā varētu justies labi un droši.

yellow

Tomēr reālajā dzīvē mums ir vai nu jāsamierinās ar to, kas mums dots vai arī jāstrādā tik cītīgi, lai varētu nepieciešamo iegūt savā īpašumā. Katrā ziņā, bez darba nekas tā pat vien nenotiek un dažreiz nākas arī nedaudz atkāpties no saviem sapņiem un apskatīties uz reālo dzīvi, tādu, kāda tā ir, jo esmu sapratis to, ka tikai tas, ja man kaut kas ļoti patīk un uzskatu to par ideālu, tas nenozīmē, ka tāds tas ir pilnīgi vienmēr. Dzīvē pilnīgi visam ir savi izņēmumi  un nav šaubu, ka arī manam ideālajam materiālam ir savi trūkumi un ar tiem šoreiz arī parunāšu.

Protams, sākšu ar to, ka tik un tā apteikšu, ka koks joprojām lielākajā daļā gadījumu ir labākā izvēle attiecībā pret citiem materiāliem. Tas ir elpojošs, estētisks un vienkārši patīkams. Ne velti ļoti daudzas lietas mūsu dzīves vietās ir tieši no koka, piemēram, skapji, durvis, grīdas, logi, palodzes un tā tālāk.

winter

Nav šaubu, ka cilvēki ļoti bieži labāk izvēlas koku, tomēr ir arī gadījumi, kad tas var pievilt, piemēram, neviens taču ikdienā nelieto koka bļodiņas un arī koka lustras nav visai populāras. Ir dažādas lietas, kuras tik un tā ir no stikla, plastmasas un citiem materiāliem, kas nav koks.

Tomēr šajā rakstā vēlos pievērsties tieši plastmasai un, lai ari cik interesanti tas nebūtu, salīdzināt āra tualetes- koka un plastmasas. Reiz es aizbraucu uz laukiem un nācās aiziet uz āra tualeti. Domāju, ka katrs kaut reizi ir apmeklējis šo „mājiņu” un zinās par ko runāju, ja teikšu, ka man nepatika ne aromāts, ne arī skats no iekšpuses pats par sevi.

Un tajā brīdī es sapratu, ka dažādos pasākumos diez gan bieži nākas apmeklēt āra tualetes, bet tās, kas ir no plastmasas. Lai arī koka mājiņa no ārpuses izskatās daudz labāk, iekšpusē ir daudz labāk, ja tā ir no plastmasas. Jo tā ir daudz vieglāk kopjama un tīrību tajā uzturēt ir daudzreiz vienkāršāk.

spring

Protams, portatīvo tualešu pasūtīšana lauku mājai varētu būt variants, tomēr, ja tas ir jādara tikai reizi pa reizei, kad tualete mājās ir beigusi darboties, tad noteikti to nav vērts darīt, tomēr pasākumos šāds variants pavisam noteikti ir tas labākais.

Katrā ziņā tā bija diena, kad es sapratu, ka koks  ne vienmēr  ir tas labākais variants un arī tagad es apsveru arī citu materiāli izmantošanu, jo saprotu, ka koks ne vienmēr var būt tas labākais. Stikla trauki un plastmasas kārbas, protams, ir mana ikdiena, tomēr reizēm arī kokam ir jādod priekšroka, bet jāmāk arī to nolikt otrajā plānā.

Viss, ko gribēju pateikt ir tas, ka nekas nav tikai melns un balts, dažreiz ir jāprot saskatīt arī otra puse dažādām lietām un to pielietojumiem un tad varēsiet redzēt, ka viss patiesībā ir daudz savādāk. Un tāpēc arī es cenšos uz visu paskatīties no vairākiem skatu leņķiem, nevis censties saskatīt kaut ko tur, kur tā nemaz nav.

FacebookTwitterGoogle+Share
Comments are closed.