Par Lapu ?>

Par Lapu

Kāpēc es nolēmu veidot šādu blogu? Šķiet, ka tādas vienas konkrētas atbildes uz šo jautājumu nav. Un tomēr, kaut kāds mērķis tam visam ir.

Jāsāk jau laikam ar to, ka manu uzmanību vienmēr ir spējuši pievērst dažādi koka risinājumi. Proti, mēbeles, koka durvis un logi. Nu jā, to pašu var teikt vēl par citiem risinājumiem, ko ir iespējams izveidot no koka. Tieši koka izstrādājumi man šķiet ir tie, kurus mums vajadzētu sākt izmantot arvien vairāk. Bet nu par iemesliem tam visam runāšu vēlāk, dažādos bloga ierakstos.

Svarīgākais ir tas, ka šie ir tie jautājumi, kas man ir patiesi saistoši. Un tad nu nolēmu, ka dažādās idejās vēlos dalīties ar citiem. Turklāt tā jau arī būs iespēja uzklausīt citu cilvēku viedokli par attiecīgajiem jautājumiem.

Skaidrs arī tas, ka kaut kādi koka risinājumi nebūs vienīgais, par ko es runāšu. Tad nu šī bloga rakstīšana varētu ātri vien beigties, jo man vienkārši aptrūktos ideju.

Tāpēc principā vienkārši runāšu par dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar manu ikdienu. Kā jau teicu, es vēlos dalīties savās idejās. Un tas nozīmē, ka laika gaitā runāšanu par ļoti dažādiem jautājumiem.

Protams, pamatā jau es centīšos pieturēties pie galvenās tēmas. Un es tik tiešām ceru, ka man tas izdosies. Turklāt vienmēr jau pastāv iespēja, ka kāds man tuvs cilvēks izveidos kādu rakstu, par šo tēmu. Esmu pārliecināta, ka tas blogu kopumā padarītu daudz interesantāku. Un tieši tāds jau arī ir mans mērķis.

Patiešām ceru, ka kaut ko noderīgu un interesantu šeit izdosies atrast ikvienam no jums.

Lai vai kā, pats svarīgākais ir tas, ka man ir kāda vieta, kur es varu plašākai auditorijai parādīt savas idejas un pārdomas par dažādiem jautājumiem. Es ticu, ka arī man pašai tas nāks par labu, jo vairāk par to domājot, arvien varēšu skatīties uz lietām nedaudz savādāk. Un tam ir ļoti liela nozīme.

FacebookTwitterGoogle+Share