Nieciņi kāzām – no koka ?>

Nieciņi kāzām – no koka

Kāzas ir viens varen skaists pasākums, kuram gatavojas parasti pāris mēnešus, bet, kad tās atnāk, tad gluži kā Ziemassvētki, kurus ilgi gaidām, bet tie ātri aiziet, arī kāzām ir tāpat – maksimums divas dienas un viss, nauda iztērēta, ēdiens apēsts, pie mūzikas kārtīgi izdancots un pāri paliek vien skaistas un interesantas atmiņas. Atšķirībā no citiem godiem, šim pasākumam nepieciešama liela naudas summa, ja vēlas svinēt ģimenes un draugu pulkā, un, jo krāšņākas un izsmalcinātākas kāzas, jo lielāki tēriņi. Bet tas ir tā vērts!

Precas tikai vienreiz. Parasti

Kāpēc kāzām naudu ir vērts tērēt? Tāpēc, ka parasti šādu pasākumu mēs vēlamies tikai vienreiz dzīvē, ar dažādiem izņēmumiem, kurus neviens nevar paredzēt. Tāpēc no vienas puses – jo smalkāk un interesantāk izplānojam šo notikumu, jo brīnišķīgākas paliek atmiņas. Var jau iztikt arī ar nelieliem tēriņiem, taču kāzu lielākā vērtība bez juridiskā stāvokļa maiņas ir iegūtā jautrība, prieks un pozitīvās emocijas. Un pēdējos gados arvien vairāk tiek pievērsta uzmanība arī dažādiem sīkumiem, kas kāzas papildina un izceļ.

Vislielākās finanses – uz sīkumiem

Tā nu gan ir taisnība. Kāzās lielu naudu jāmaksā gan par vietas īri, gan par tērpiem, gan par ēdieniem un dzērieniem, taču, ja grib krāšņi un skaisti, tad tieši nieciņiem aiziet vislielākie izdevumi.

Ko es domāju ar nieciņiem? Dažādi ziedu rotājumi, dāvanas viesiem, fotografēšanās pasākumam nieciņi – gan burti, gan dekorācijas, noformējums… Burtiski viss, kas vidi ap līgavu un līgavaini un to viesiem padara starojošu, elegantu un interesantu.

Ticiet man, šajā ir vērts ieguldīt naudu. Ja nezināt, kur meklēt visas idejas, labi noderēs google reklāma. Tiklīdz sāksiet meklēt dažādas idejas dekorācijām, tā google reklāma jums tās izmetīs pati. Un kāpēc gan šādām dekorācijām neizmantot interesantus risinājumus no koka? Koka rāmīši, koka burti, koka mīlnieku soliņš… Ideju nudien ir ļoti daudz, atliek vien paklejot pa internetu. Un nevajag baidīties par tēriņiem, jo precaties taču tikai vienreiz!

FacebookTwitterGoogle+Share
Comments are closed.