Mūzika ir ideāla dāvana mīļotajai ?>

Mūzika ir ideāla dāvana mīļotajai

Piekritīsiet, ka nav nekā romantiskāka kā skaista dziesma, kas veltīta mīļotajai vai mīļotajam? Cik gan daudz par to ir filmu, kur parasti tieši vīrietis velta savai iecerētajai skaistu serenādi, balādi vai jebkuru citu dziesmu, kuru sieviete spēj saprast. Lai ko tādu izdarītu, patiesībā ir nepieciešama milzīga drosme, jo ne visi vīrieši radīti ar profesionālām lakstīgalas balsīm, un jāsaka, ka pēc izdzerta alkohola mēriņa pat pēdējais nelga spēj saņemties, lai spertu šādu nozīmīgu soli.

Mīlestības valoda – mūzika

mūzika dāvana Ir bieži dzirdēts apgalvojums: “Ja nespēj to pateikt ar vārdiem, pasaki to ar darbiem vai mūziku”. Ar darbiem savu mīlestību iespējams pierādīt tūkstošos veidu, taču daudz romantiskāk, sirsnīgāk un skaistāk tas var sanākt ar dziesmas palīdzību. Mums par laimi pasaulē ir radītas miljoniem skaistu mīlas dziesmu, kuras spēj pateikt vārdos to, ko nevaram izdomāt paši, jo tā nu gadījies, ka daba daiļrunību vairāk iedevusi sieviešu dzimumam.

Es nesaukšu visus iespējamos māksliniekus un viņu radītās dziesmas, kuras iespējams izmantot kā veltījumu savai mīļotajai, jo tādā gadījumā man paies vairāki mēneši un blogā nepietiks vairs vietas, taču gadījumā, ja pašam nedaudz aptrūkstas iedvesmas, lieliski noder youtube.com, kur var pašpikot idejas, kā to dara citi. Ar mūzikas palīdzību ne tikai apsveic savas mīļotās, bet pat bildina, apprec un sagaida fantastiskākos brīžus savā dzīvē. Mūzika viennozīmīgi var paspilgtināt emocijas, padarīt sajūtas dziļākas, tīrākas un sirsnīgākas.

Tuvojas Valentīndiena. Gatavojies tai laikus!

Valentīndiena nudien ir īstais laiks, kad savu mīlestību apliecināt ne tikai var, bet pat vajag! Tieši šai dienai pasaule piedēvē romantiskāko noskaņojumu, un, ja jums kabatā vēl nav Valentīndienas dāvana, tad dziesma var būt viens no veidiem, kā to apiet. Tas pavisam noteikti noderēs tiem, kuru dāmas labāk novērtē darbus nevis taustāmas lietas.

Tomēr, ja esat gana dāsns, lai bez dziesmas interneta meklētājā google.lv pameklētu pēc iespējas brīnišķīgāku dāvanu, tad nav nekādu šaubu – jūsu jūtas ir ļoti dziļas. Valentīndienas dāvana no http://www.lieliskadavana.lv/ varētu jums būt kā lielisks palīgs, kur smelties idejas un galu galā arī vienkārši palutināt savu iemīļoto.

Ziedi un sirsniņveltes tikpat labas kā mūzika

To, ka mūzika Valentīndienas dāvanas pasniegšanu var padarīt romantiskāku, laikam man nebūs jāpierāda, taču nevajag aizmirst arī par tādām brīnišķīgām šīs dienas sastāvdaļām kā ziedi un sirsniņveltes, ar to domājot, konfektes, šokolādes un citas lietas sirsniņu formā. Man varbūt tas liekas nedaudz par daudz, taču lielai daļai sieviešu tas tiešām liekas kā mīļš uzmanības apliecinājums, jo īpaši, ja viņa ir saldummīle.

Kas attiecas uz ziediem – draugi, nevajag iespringt uz rozēm! Rozes, protams, ir ziedu karalienes, bet vairums sieviešu, tās saņemot, jūtas mazliet skumīgi, jo tā ir gandrīz kā klišeja. Labāk uzdāviniet viņai Alpu vijolītes puķu podā vai kādas citas ziedošas puķes, īpaši, ja spējat atrast kādus pavasara ziedus, kurus mūsdienās jau pirms pavasara iestāšanās iespējams nopirkt labākajos ziedu veikalos. Tas būs personiskāk, dabiskāk un sirsnīgāk.

FacebookTwitterGoogle+Share
Comments are closed.