Koka mēbeles – dārgākas, bet ilgākam laikam ?>

Koka mēbeles – dārgākas, bet ilgākam laikam

Kad ir vajadzība vai vēlēšanās savā dzīves telpā nomainīt mēbeles, patiesībā tas nemaz nav tik vienkāršs solis, kā sākumā varētu šķist, jo jāatbild sev uz vairākiem jautājumiem. Cik dārgu mēbeli vai mēbeles varam atļauties? Kāds dizains un  krāsas, arī funkcionalitāte piestāv un ir vajadzīga konkrētajā vietā?

Mūsdienās attiecībā uz mēbeļu materiāliem, krāsām, formām un dizainiem izvēle ir tiešām liela, bet vienmēr nemainīga vērtība tomēr paliek koks, jo tas ir dzīvs un silts materiāls, kas ir ar ļoti augstu izturību un kalpo tiešām ilgu laiku. Kā piemēru var minēt antīkās mēbeles, kas ir ļoti labā stāvokli, izgatavotas pirms vairākiem gadu desmitiem un pat simtiem. Un joprojām funkcionālas un noderīgas mūsu dzīves telpā.


veca mēbeleManuprāt, svarīgs ir jautājums, vai gribam iegādāties mēbeli vienai paaudzei un pat tikai pāris gadiem, galvenais, lai ir skaista un nemaksā daudz. Vai arī gribam pirkt mēbeli  ne tikai vienai paaudzei, kas ir izturīga un kalpos tiešām ļoti ilgi, tāpēc esam gatavi par to maksāt vairāk? Un tā atbildīs arī ekoloģiskai attieksmei pret savu un citu mājinieku veselību.

Šajā ziņā koku nevar pārspēt. Tā ir pirmā izvēle, ja gribam apvienot kvalitāti, stabilitāti, skaistumu, siltumu, veselīgu un pārdomātu risinājumu vienā pirkumā. Tad koka mēbeles ir loģiska izvēle. Tēriņi gan par šādām mēbelēm būs lielāki, bet tās nevajadzēs pēc dažiem gadiem nomainīt, tāpēc patiesībā ilgtermiņā vēl varat ietaupīt. Tomēr ilgtermiņa domāšana mūsdienās ir tikai nelielai daļai cilvēku.

skaitīt nauduJa vienīgais arguments, kas šādu izvēli liedz izdarīt, ir vēlme ietaupīt naudu, tad to var atrisināt, ja izmanto kādu no mūsdienās piedāvātajiem finanšu instrumentiem. Tas var būt izdevīgs naudas aizdevums, kas ļauj iegādāties kvalitatīvas un funkcionālas mēbeles, ko šajā dzīvē, visticamāk, ka nevajadzēs vairs nomainīt, ja vien jums radikāli nemainīsies gaume.

Tāpat iegūt papildus brīvos līdzekļus no sava jau esošā budžeta var palīdzēt kredītu apvienošana. Tā ļauj samazināt esošo kredītmaksājumu apjomu, ieviešot to vietā vienu jaunu līgumu un maksājumu ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem. Tās vismaz ir tiem klientiem, kuri izmanto latvijashipoteka.lv kredītu apvienošanas piedāvājumus. Un var izdoties ietaupīt pat palielu naudas summu, ko novirzīt kārtīga koka galda, gultas vai skapja iegādei. Koka dizians un interjera risinājumi tagad ir tik plaši, ka jums būs pat grūti uzvēlēties acīm tīkamāko.

FacebookTwitterGoogle+Share
Comments are closed.